خدمات فردی کارآزموده با هدف بهبود اشتغال توسعه داده شده اند. این خدمات شامل مشاوره و تسهیلگری شغلی، ساخت و ارسال رزومه، سنجش و ارزیابی فردی می باشد. 

ما در کارآزموده باور داریم که برای ارایه خدمات فردی کارآزموده و تسهیلگری شغلی موفق لازم است تا از ابزارهای مختلف کمک گرفته شود. ابزارهای مختلف سنجش و ارزیابی فردی در طول سالها رشد و توسعه داده شده اند.

با پیچیده تر شدن اشتغال و کاریابی هر روزه نیاز به مشاوره شغلی بیشتر و بیشتر می شود. برای طی کردن مسیر رشد حرفه ای موفق کارجویان لازم دارند تا به سوالات زیادی پاسخ بدهند و برای این پاسخ ها نیاز دارند که تسهیلگر شغلی در کنار آنها باشد تا مسیر رشد حرفه ای شان را هموارتر طی نمایند. 

سوالهایی شبیه این که:

 چه شغلی را باید انتخاب کنم؟

برای موفقیت در این شغل چه دانش و مهارت های لازم است؟

چه زمانی برای تغییر شغل مناسب است؟

آیا باید آلان استعفا بدهم؟

آیا ارتباط با همکاران من را فرسوده کرده است؟

آیا باید در روابط کاری ام تجدید نظر کنم؟

آیا آلان زمان مناسبی برای درخواست افزایش حقوق است؟ اگر موافقت نشد چه ؟ 

آیا آلان زمان مناسبی برای پذیرفتن سمت مدیریت برای من است؟

و هزاران سوال دیگر که باید برای پاسخ دادن به آنها از تسهیلگران شغلی کمک بگیرید. ما در ارایه خدمات فردی کارآزموده از ابزارهای مختلف برای سنجش و ارزیابی فردی کمک گرفته می شود.تسهیلگران شغلی برای ارایه خدمات فردی در کارآزموده از ابزار و تمرین ها و پرسشنامه های مختلف برای کمک به شما استفاده میکنند. 

سنجش و ارزیابی فردی در کارآزموده مکمل بسیاری از تصمیم های فردی و سازمانی است. بنابراین ما ابزارهای مختلف و آزمون های روانشناختی مختلفی را برای بررسی سنجش و ارزیابی فردی فراهم کرده ایم. در بعد تصمیم سازی سازمانی روانشناسان صنعتی و سازمانی تمرین ها و ابزارهای مختلف را برای سنجش شاخص های مختلف افراد در سازمان ها توسعه داده اند. در صفحه خدمات سازمانی کارآزموده می توانید برای سنجش و ارزیابی سازمان خود از خدمات مشاوره کارآزموده بهره مند شوید.

خدمات فردی کارآزموده

ما در ارایه خدمت به شما این اطمینان را میدهیم که مشاوران شغلی و تسهیلگران شغلی در کارآزموده با دارا بودن دانش و تجربه کافی، میتوانند این خدمات را مطابق با دانش روز جهانی و با بالاترین کیفیت ارایه دهند.  ما در کارآزموده شناخت بسیار خوبی در زمینه آزمون ها، روشها و ابزارهای مختلف سنجش و ارزیابی فردی و سازمانی داریم. همچنین ما در کارآزموده با وسواس و دقت همکاران خود را انتخاب میکنیم. برای این کار لازم است تا تمامی دوستان از نظر تحصیل دانشگاهی در رده کارشناسی ارشد باشند و همچنین دوره های تسهیلگری شغلی را گذرانده باشند. ما در کازآزموده با دارا بودن دانش تخصصی و تجربه کاربردی بیشتر از یک دهه کار مستمر در زمینه های سنجش و ارزیابی کارکنان، این اطمینان را داریم که ابزارهای با بالاترین پایایی و روایی را برای سنجش و ارزیابی فردی فراهم کرده ایم.