برونسپاری استخدام یعنی سازمان ها تمام فرآیند های استخدام را به کارآزموده می سپارند. 

اولین قدم درج آگهی شغلی است. درج آگهی شغلی در وب سایت کارآزموده رایگان است. ما از تمام ابزارها و شبکه های اجتماعی و کاری مرتبط با شغل و اشتغال استفاده میکنیم که آگهی شغلی شما بیشتر و مناسب تر دیده شود. با استفاده از خدمت درج آگهی شغلی رایگان در کارآزموده میتوانید به بهتر دیده شدن آگهی شغلی خود کمک کنید. 

 ما در کارآزموده با حضور در فضای کار و اشتغال کشور به خوبی می دانیم چه آگهی شغلی، در چه وب سایت و شبکه اجتماعی شما را سریعتر به هدفتان نزدیک میکنند. ما در کارآزموده به شما کمک میکنیم تا شاخص های جذب و استخدام (HR recruitment metrics) را بهبود دهید و برای آن برنامه داشته باشید. 

فدم دوم غربال و پایش رزومه های دریافتی است. صحت سنجی رزومه های دریافتی و هماهنگی برای مصاحبه تلفنی و مجازی تصویری در این مرحله انجام می شود. 

در مرحله سوم ما از طرف شما افراد را مصاحبه تخصصی میکنیم، این بخش بسیار تخصصی و بسیار مهم است. هم از نظر سازمانی و هم از نظر فردی، ما در کارآزموده با آگهی از روش های مصاحبه های تخصصی رفتاری مدیریت منابع انسانی با کمترین خطا افراد را مصاحبه میکنیم. 

در پایان افراد برگزیده را به شما برای انجام مصاحبه های تخصصی معرفی میکنیم. در این مرحله شما با کمترین میزان وفت و تنها با یک جلسه میتوانید به سرعت مناسب ترین فرد را برای سازمان خود انتخاب کنید. 

برونسپاری استخدام از روش های به روز استخدام در سازمان ها است که بزرگترین سازمان های دنیا از جمله گوگل، آمازون، و بسیاری از شرکت های دیگر برای استخدام از این روش کمک میگیرند. 

برونسپاری استخدام

برونسپاری استخدام را با کارآزموده تجربه کنید.

مزایای برونسپاری استخدام

برون سپاری مصاحبه‌های شغلی از رایج ترین روش های مدیریت منابع انسانی در عصر نوین می باشد. روش اجرا بعد از ارسال رزومه‌ها و انتخاب رزومه مورد نظر توسط کارفرما (یا معرفی متقاضیان مورد نظر کارفرما)، آزمون‌های پروفایل روان‌شناختی انجام خواهد شد و جویندگان کار مصاحبه خواهند شد. متعاقباً، گزارش‌ها فردی (و، اگر کارفرما بخواهد، گزارش‌های تطبیقی) آماده خواهد شد. در این فرآیند، مصاحبه در دو مرحله مجزا انجام خواهد شد، در مرحله اول، مصاحبه منابع انسانی (با متخصصان مدیریت منابع انسانی) انجام خواهد شد و در مرحله بعدی، مصاحبه‌های تخصصی (با متخصصان در هر زمینه شغلی) انجام خواهند شد.

لازم به ذکر است که یکی از گزارش‌هایی که پس از مصاحبه‌ها ارائه خواهد شد، گزارش “پروفایل فردی افراد” است که پس از استخدام این کارمندان ابزاری عالی برای مدیریت کارکنان خواهد بود.

این گزارش شامل موارد قوت، نکات مورد نظر برای بهبود، نحوه ارتباط با کارمندان، نحوه ارتباط با دیگران، محرک‌ها، سبک رهبری، چگونگی مدیریت، سبک یادگیری، ساختمان تیمی و گروه‌هایی است که به شما در مدیریت منابع انسانی کمک می‌کنند.