مشاوره و آموزش کاریابی در تهران

مشاوره و آموزش کاریابی در تهران توسط مرکز کارآزموده

پیدا کردن کار نیاز به مهارت هایی دارد که متاسفانه در هیچ جا به ما آموزش نداده اند

نه در دبیرستان و نه در دانشگاه، چندین واحد در دانشگاه دروس عمومی داریم ولی ای امان و ای فغان که حتی یک واحد آموزش مهارت های کاریابی نداریم

ما در مرکز کارآزموده این مهارت ها را به صورت تخصصی مشاوره و آموزش میدهیم .

این مهارت ها بر اساس دوره های مختلف در ایران و جهان به دسته های مختلف تقسیم می شوند.

برای مثال دانشگاه کالیفرنیا در امریکا که بزرگترین مرکز تخصصی مشاوره شغلی در جهان است این مهارت ها را با عنوان مهارت های کاریابی به دانشجویان آموزش میدهد. البته در دانشگاه های ما هم دوره های آموزش رزومه نویسی به صورت کلی و نه در واحد های درسی به صورت اختیاری و بدون برنامه و هدف به دانشجویان آموزش داده می شود.

مشاوره و آموزش کاریابی در تهران با مهارت های خودشناسی و انتخاب رشته تحصیلی و رده شغلی مناسب شروع می شود و با رزومه نویسی ادامه پیدا میکند.

برای پیدا کردن کار مناسب توانایی کار و شناخت درست شبکه های اجتماعی بسیار اهمیت دارد. مهارت های کاریابی با آموزش مهارت های کار با شبکه های اجتماعی تخصصی در حوزه کار و اشتغال ادامه پیدا میکند .

این مهارت ها شما را برای مصاحبه شغلی شما آماده می کند. به شما در انتخاب یک گزینه از بین گزینه های مختلف و محل مناسب کار کمک میکند.

حتی بعد از انتخاب شغل با مشاوره و آموزش مهارت های تاب آوری و مدیریت هوش هیجانی در محیط کار به شما برای داشتن رشد حرفه ای و زندگی شغلی موفق تر کمک میکند.

برای مشاوره و آموزش مهارت های کاریابی در تهران با ما در تماس باشید. مشاوران کارآزموده برای ارایه این خدمات آموزش های تخصصی تسهیلگری شغلی دیده اند و میتوانند به خوبی به شما کمک کنند.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *