پیام پورطاهری؛ ثروتمندان زیر سی سال

پیام پورطاهری؛ ثروتمندان زیر سی سال و اولین نفر ایرانی در این لیست هستند.

پیام پورطاهری و امر شاکل که هم دانشگاهی بودند و در دانشگاه ویرجینیا فعالیت میکردند شرکتی به نام  آرگوسفرس رو ایجاد کردند.

این شرکت محصولاتی را بر بستر زیست سلولی تولید میکنند که توانستند در سال گذشته یازده میلیون دلار سرمایه جذب کنند. آینده کشاورزی در جهان به سمت کشاورزی پایدار خواهد رفت و شرکت آرگوسفرس نقش بزرگی در تولید محصولات برای کشاورزی پایدار و بر طرف کردن موانع و آسیب های محیط زیست ایفا کرده است.

این شرکت بیشتر از 30 نوع محصول تولید میکند. محصولاتی که این شرکت تولید می کند منجر به همکاری با بسیاری از شرکتها شده است که دلیل رشد و توسعه این شرکت دریافت حق ثبت محصولات مبتنی بر زیست سلولی بوده است.

مجله فوربز

مجله فوربز سالهاست که در زمینه معرفی ثروتمندان در جهان فعالیت می کند. این مجله تقریبا ۱۰ سال است که لیست زیر ساله های میلیونر در جهان، ثروتمندان زیر سی سال را معرفی میکند. این افراد درزمینه های مختلف هستند. زمینه دانش و فناوری، رسانه ها و شبکه های اجتماعی، صنعت و … . برای معرفی این افراد باید زیر ۳۰ سال سن داشته باشند و درآمد آنها به سطح میلیون دلاری رسیده باشد.

پیام پورطاهری؛ ثروتمندان زیر سی سال هستند که از دوران دانشگاه همکاری و تولید را با هم شروع کردند و با حق ثبت محصولاتی که داشتند توانستند در لیست سی تا زیر سی سال مجله فوربز قرار بگیرند.

برای آشنا شدن با مدل های مختلف درآمدی ما در مجله کارآزموده افراد مختلف انی لیست را معرفی کرده ایم.

برای رشد حرفه ای از مشاوران شغلی کارآزموده کمک بگیرید. کارآزموده در تمام مسیر حرفه ای تا رسیدن به رشد حرفه ای در کنار شماست.

 

ارسال دیدگاه