مانی آدلر؛ ثروتمندان زیر سی سال

مانی آدلر[1] که آلان 29 ساله است اولین نفر در لیست سی تا زیر سی سال ثروتمند مجله فوربز قرار دارد. مانی یکی از افراد لیست ثروتمندان زیر سی سال است.

مانی آدلر در حال حاضر شریک بخش موسیقی  شرکت انسپ چت[2] است. مانی که در سابقه کاری خود تهیه کنندگی  و کار در استودیو های ضبط موسیقی را دارد آلان یکی از ثروتمند ترین جوانان زیر سی سال است.

مانی با پیوستن به شرکت اسنپ از دانش تخصصی خود در زمینه موسیقی برای توسعه آن و توسعه به کارگیری آن در زمینه های مرتبط به خوبی کمک گرفت.

مانی ادلر چگونه به شرکت اسنپ چت کمک کرد؟

تلاشهای مانی در این اپلیکیشن باعث رشد بسیار زیاد دانلود و شنیدن موسیقی در آن شد. او با به کار بردن ابزارهای واقعیت مجازی و اضافه کردن آن به این برنامه امکان تولید موسیقی های کوتاهی را توسعه داد که برخی از آنها تا 100 میلیون بار شنیده شدند. مانی همچنین با تغییر قوانین مجوز های رسمی در اسنپ چت توانست همکاری  و مشارکت بیشتری از تولید کنندگان موسیقی را بوجود آورد. همین تلاش ها بود که او را در لیست ثروتمندان زیر سی سال قرار داد.

مانی خودش را متخصص راهبری در زمینه موسیقی و برنامه نویس میداند. دقیقا این دو ابزار به مانی و شرکت اسنپ کمک کرد تا بتوانند به خوبی کاربران را راضی و وفادار نگه دارند. تجربه مانی در تولید کنندگی موسیقی به درک بهتری از نیاز های تولید کنندگان و شنوندگان موسیقی کمک زیادی کرد. همین درک بهتر با تلفیق نوآوری توانست رشد بازار خوبی را برای این مجموعه به ارمغان بیاورد.

مجله فوربز

مجله فوربز سالهاست که در زمینه معرفی ثروتمندان در جهان فعالیت می کند. این مجله تقریبا 10 سال است که لیست زیر ساله های میلیونر در جهان، ثروتمندان زیر سی سال را معرفی میکند. این افراد درزمینه های مختلف هستند. زمینه دانش و فناوری، رسانه ها و شبکه های اجتماعی، صنعت و … . برای معرفی این افراد باید زیر 30 سال سن داشته باشند و درآمد آنها به سطح میلیون دلاری رسیده باشد.

مانی نمونه بسیار موفقی از کسانی است که با در نظر گرفتن مدل های مختلف و درآمد زایی از حوزه های کاری نه چندان درآمد زا توانستند به درآمد زیادی برسند. ما در مقاله ای با عنوان درآمد رشته موسیقی در مجله کارآزموده به این موضوع اشاره کرده ایم.

برای رشد حرفه ای از مشاوران شغلی کارآزموده کمک بگیرید. کارآزموده در تمام مسیر حرفه ای تا رسیدن به رشد حرفه ای در کنار شماست.

[1] Manny Adler

[2] snappchat


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *