طراح پروتز رباتیک از مشاغل آینده در زمینه مشاغل بهداشت و درمان است. البته این شغل در حال حاضر هم وجود دارد ولی به کمک ابزارها و فناوری های رو به رشد آینده خوبی برای انتخاب به عنوان مسیر شغلی دارد.

ما به اشتباه تصور کرده ایم که مشاغل بهداشت و درمان فقط پزشکی هستند و برای شغل پزشکی آماده شدیم. چه بسا بسیاری از افراد به امید رشته پزشکی سالها وقت و انرژی شان را تلف کردند در حالی که با داشتن دید درست نسبت به مشاغل مختلف گروه پزشکی می تواند حس خوب کار کردن را در رشته های غیرپزشکی تجربه کنند.

در حالی که رشته های بین رشته ای بسیاری وجود دارند که در زمینه بهداشت و درمان به فرد کمک میکنند که زندگی بهتری داشته باشد.

یکی از این مشاغل بسیار جذاب طراح پروتز رباتیک است.

تلفیق رباتیک و پزشکی

طراح پروتز رباتیک با داشتن دانش تخصصی در زمینه رباتیک به خوبی می داند که چگونه می تواند ابزاری طراحی کند که بتواند مانند اندام های واقعی بدن انسان فعالیت کنند. اندام های بدن انسان بسیار پیچیده اند و برای طراحی نمونه های کاربردی آنها باید فاکتور ها و شاخص های بسیاری را در نظر گرفت. همچنین این فرد باید دانش تخصصی در زمینه اندام های بدن انسانی و حرکت و بقا اندام ها داشته باشد.

این فرد به خوبی حرکت و فعالیت های بدن انسان را می شناسند و می تواند جایگزین های هوشمندی برای اندام های مختلف بدن انسان پیشنهاد دهد.

اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که به رباتیک علاقه دارید و در عین حال اندام های مختلف بدن انسان هم برای شما جذاب هستند می توانید این رشته کاری را برای شغل حرفه ای خود انتخاب کنید.

برای رشد حرفه ای از مشاوران شغلی کارآزموده کمک بگیرید. ما در کارآزموده در کنار شما هستیم تا حس خوب کار کردن را تجربه کنیم.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *