معرفی سه مربی درجه یک برای بازی در زمین کارآفرینی و استارآپ

تب کارآفرینی و استارآپ خیلی داغ هست

و البته من از طرفداران کارآفرینی و استارتآپ هستم چرا که فکر میکنم برخی افراد باید کسب وکار خودشون رو داشته باشند. اگر ویژگی های فردی کار آفرین ها رو در نظر نگیریم، که البته خیلی مهم هست و باید در نظر داشته باشیم  مهم تر از آن این هست که طی این مرحله بی همرهی خضر نکنیم. برای اینکه در مسیر کارآفرینی و استارتآپ  قدم برداریم باید از مربیان متخصص در این حوزه کمک بگیریم.

این روزها که شبکه های اجتماعی در دسترس هست و ابزارهای تولید محتوا خیلی زیاد شده و تقریبا هر محتوایی در دسترس همگی ما هست باید بتوانیم انتخاب کنیم که از کدام چشمه آب معرفت و دانایی را بچشیم

من گلناز اژدری اولین کسی بودم که در  دانشگاه آزاد تهران جنوب کارگاه کارآفرینی برگزار کردم ولی مسیر تحصیلی و دانشی ام به سمتی پیش رفت که در این حوزه به صورت تخصصی وارد نشدم و ترجیح دادم تا در حوزه تخصصی مدیریت منابع انسانی کار کنم. ولی این حوزه همیشه برای من جذاب بوده و فکر میکنم تا ابد و یک روز هم جذاب بماند.

معرفی سه مربی درجه یک کارآفرینی و استارآپ

سه نفر از کسانی که به صورت متمرکز و عالی در زمینه های کارآفرینی و استارآپ در حال فعالیت هستند رو در این ویدیو به شما معرفی کردیم.

اول دکتر فیض بخش دانشگاه شریف، من و خیلی از کسانی که در حال کار در زمینه اشتغال و کسب و کار هستیم ازایشون خیلی چیزها یاد گرفتیم. خوش اخلاقی و دلسوزی رو اگر به تمام دانش و مهارت و تخصص ایشون اضافه کنیم به جرات باید ایشان رو پدر آموزش و دانش مدیریت کارآفرینی در کشور معرفی کنیم. استاد خیلی ممنونیم که هستین و خیلی ممنونیم که خیلی خوب هستید.

دوم آقای آرش سروری، ایشون خیلی برای فضای استارآپی و کسب و کارهای مرتبط زحمت کشیدن و بسیار پویا و منعطف با تمام سختی های این فضا جنگیدن. شاید به جرات بتونم بگم که واژه هایی مثل استارآپ و استارآپ ویکندها با نام ایشون گره خورده ولی از همه اینها مهم تر استفاده از فضای اینستاگرام برای آموزش ها و برگزاری لایو های اینستاگرام هست که خداقوت حسابی دارن. آقای سروری خدا قوت پایدار و برقرار باشید

سوم آقای غانم زاده هست. این روزها که دوره های آموزشی خیلی زیادی در زمینه استارت آپ برگزار میشه آقای غانم زاده خیلی علمی و مشخص در این فضا فعالیت میکنند. ویژگی ایشون استفاده و کاربردی کردن از روشی هست که خیلی عالی به افراد کمک میکنه دید واقعی تری از ایده و کسب وکار داشته باشند. وب سایت ایشون محتوای خیلی خوب و درجه یکی داره که میتواند به خوبی به شما کمک کنند. آقای غانم زاده ممنون پایدار باشید.

این سه نفر میتوانند خیلی به ما و شما کمک کنند که مسیر اشتغال و کارآفرینی درست تری داشته باشیم.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *