مهارت کار کردن با وب سایت های کاریابی

مهارت های کار کردن با وب سایت های کاریابی

کار با وب سایت های کاریابی بسیار ساده است. به همین دلیل هر روز این وب سایت ها با اقبال بیشتری مواجه می شوند. سادگی و سهولت کارکردن با این وب سایت ها میتواند خیلی کمک کننده باشد.

یکی از اصلی ترین مهارت های اشتغال پذیری، مهارت کاریابی است و در دنیای امروز کاریابی بدون این وب سایت ها غیر ممکن است. متاسفانه کارجویان زیادی را دیدم که برای یاد گرفتن این مهارت تعلل میکنند.  امروزه در جهان بیشتر از هزاران  وب سایت کاریابی وجود دارد و ممکن است هر روز به تعداد آنها اضافه شود. بنابراین یادگرفتن مهارت کار با وب سایت های کاریابی بسیار مهم است. باید در نظر داشته باشید که کار کردن تنها با یکی از این وب سایت ها اشتباه است. وقتی شما تنها در یک وب سایت روزمه میفرستید فرصت های دیگر را از دست میدهید. روزمه خود را آماده و به روز نگه دارید تا بتوانید آن را در این وب سایت های کاریابی به سادگی قراردهید. بعد از قرار دادن روزمه تان در وب سایت مرحله بعدی بسیار ساده است فقط باید درخواست شغل را برای کارفرماهای مختلف ارسال کنید.

نحوه عملکرد این وب سایت ها بسیار ساده است. این وب سایت ها کارجو را به کارفرما وصل میکنند. کارجو ها با ارسال رزومه و کارفرما ها با ارسال فرصت های شغلی می توانند به راحتی به یکدیگر دسترسی داشته باشند.

دسته بندی این وب سایت ها

در ایران این وب سایت ها دو دسته اند. یک دسته وب سایتهای دارای مجوز که می توانید لیست این وب سایت ها را از سایت وزارت کار پیدا کنید. دسته دیگر وب سایت هایی هستند که فاقد مجوز وزارت کار هستند ولی در حال حاضر فعالیت می کنند و کسب درآمد دارند.

به دلیل اینکه در این وب سایت ها اطلاعات هویتی فرد وارد می شود، بهتر است که با وب سایت های دارای مجوز کار کنید.

در این ویدیو درباره این وب سایت ها توضیح دادم و در آموزش های بعدی درباره کار کردن با این وب سایت ها توضیح خواهیم داد.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *